Zajęcia

BODY STEP: Zajęcia charakteryzujące się ćwiczeniami w izolowanych pozycjach niskich (w klęku, siadzie oraz leżeniu) i pozycjach stojących z użyciem takiego sprzętu jak stepy, piłki i gryfy. „Body Step” polega na wielokrotnym powtarzaniu ćwiczenia oraz wykorzystywaniu różnego napięcia mięśni. Dzięki temu zwiększamy ich wytrzymałość i siłę. Zajęcia modelują sylwetkę i spalają tkankę tłuszczową. Co drugi tydzień wykorzystywane są gryfy z obciążeniem oraz piłka body ball.
Zajęcia prowadzone są przez Trenerkę Katarzynę Leśniewską.
Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek o godzinie: 18:00.


BRAZYLIJSKIE POŚLADKI: Zajęcia, podczas których najbardziej objętościowej sesji poddane są pośladki oraz uda, które są estetycznie wzmacnianie i wysmuklane bez nadmiernej rozbudowy. Ćwiczenia są skierowane do osób, które chciałyby nadbudować pośladki oraz wymodelować dolne partie ciała. Efektem ćwiczeń jest widoczna poprawa wyglądu pośladków, udoskonalenie mobilności stawu biodrowego i ogólnego samopoczucia.
Zajęcia prowadzone są przez Trenerkę Katarzynę Leśniewską.
Zajęcia odbywają się w każdą środę o godzinie: 18:00.


PERFECT BODY: Zajęcia, podczas których bierze udział duża grupa mięśni. Intensywność zajęć jest zmienna – tak zwany interwał. Ćwiczenia powstały z myślą o zmniejszeniu ryzyka kontuzji, podczas treningu jedna noga ma cały czas kontakt z podłogą. Opierają się ZAWSZE na pozycji bazowej ciała, czyli lekko ugiętych kolanach, napiętych mięśniach pośladkowych oraz napiętych mięśni brzucha. Dzięki temu zapobiegamy nadmiernemu obciążeniu stawów. Zajęcia idealne do spalania tkanki tłuszczowej i modelowaniu ciała.
Zajęcia prowadzone są przez Trenerkę Katarzynę Leśniewską.
Zajęcia odbywają się w każdy piątek o godzinie 18:00.


CARDIO MIX: Zajęcia łączące formę ćwiczeń cardio z ćwiczeniami wzmacniającymi. W trakcie zajęć przy energicznej muzyce wykorzystywane są stepy, hantle oraz piłki body ball. Zajęcia charakteryzują się zmiennym tempem ćwiczeń co gwarantuje nam efektywne spalanie kalorii. Wykorzystywanie sprzętu podczas zajęć wzmacnia mięśnie pośladków, ud brzucha oraz ramion.
Zajęcia prowadzone są przez Trenerkę Kamilę Kubiak.
Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek o godzinie 19:15 oraz w każdą środę o godzinie 17:00.


POWRÓT DO FORMY: Zajęcia, które są podzielone na dwie części. Pierwsza część zajęć skupia się na spokojnych ćwiczeniach o niskiej intensywności, podczas których pracuje całe ciało. Celem drugiej części zajęć jest uelastycznienie oraz rozciągnięcie wszystkich grup mięśniowych. Zajęcia kierowane są zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych, które chciałyby się efektywnie rozciągnąć.
Zajęcia prowadzone są przez Trenerkę Natalię Zawalską.
Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek o godzinie 19:30 oraz w każdy czwartek o godzinie 19:00.


SZCZUPŁA SYLWETKA: Zajęcia interwałowe, wzmacniające, kształtujące i ujędrniające całą sylwetkę. Prowadzone na wysokim tempie. Trening bardzo różnorodny, wykorzystujący zarówno ciężar własnego ciała jak i sprzęt sportowy, tj. hantle, talerze, gumy oporowe, gryfy, dyski poślizgowe, stepy oraz obciążniki na nogi. Trening skupia się przede wszystkim na wzmocnieniu mięśni całego ciała.
Zajęcia prowadzone są przez Trenerkę Małgorzatę Kowalską.
Zajęcia odbywają się w każdy wtorek o godzinie 18:00.


BRZUCH UDA POŚLADKI: Zajęcia skupiające się na dolnych partiach ciała, czyli na brzuchu, udach i pośladkach. Ćwiczenia mają charakter wzmacniająco-kształtujący. Cechą charakterystyczną tego typu treningu jest wielokrotne powtórzenia, zarówno z obciążeniem, jak i z ciężarem własnego ciała.
Zajęcia prowadzone są przez Trenerkę Małgorzatę Kowalską.
Zajęcia odbywają się w każdy czwartek o godzinie 19:00.


KETTLEBELLS: Zajęcia wytrzymałościowe i siłowe z wykorzystaniem specjalnych ciężarków, czyli kettlebells. Celem zajęć jest trening całego ciała. Kettlebells wpływają na wysmuklenie ciała, wzrost siły mięśni, poprawę koordynacji ruchowej, zwiększenie wydolności organizmu. Zajęcia prowadzone są na strefie CROSS.
Zajęcia prowadzone są przez Trenera Mateusza Witczaka.
Zajęcia odbywają się w każdy wtorek i czwartek o godzinie 18:00.


ROZMIAR MNIEJ: Zajęcia interwałowe, dzięki którym „podkręcamy” metabolizm, przyśpieszamy spalanie tkanki tłuszczowej oraz poprawiamy wydolność organizmu. Charakter zajęć powoduje uwolnienie hormonu szczęścia, który odpowiedzialny jest za rozładowanie napięcia nerwowego. Istotnym plusem zajęć się zwiększenie wytrzymałości ciała elastyczności stawów. Podczas treningu wykorzystujemy przede wszystkim ciężar własnego ciała.
Zajęcia prowadzone są przez Trenerkę Klaudię Ziętale.
Zajęcia odbywają się w każdy wtorek o godzinie 19:00.

 

ROWERY: Zajęcia grupowe bez współzawodnictwa i presji. Specjalnie ułożony przez naszego Trenera program, umożliwia spalenie nadmiaru tkanki tłuszczowej i utrzymanie wymarzonej sylwetki. Pomaga także poprawić lub utrzymać kondycję, wzmocnić mięśnie, a także zredukować stres.
Zajęcia prowadzone są przez Trenera Bartosza Matusiaka.
Zajęcia odbywają się w każdy wtorek o godzinie 19:00, środę o godzinie 19:00 i 20:00 oraz w piątki o godzinie 20:00.

 

TRX: Zajęcia z użyciem systemu ćwiczeń na taśmach w podwieszeniu. Kompleksowy trening całego ciała, podczas którego wykorzystujemy grawitację i masę własnego ciała jako obciążenie. Dzięki treningowi angażujemy dużą ilość mięśni, wzmacniamy wiązadła oraz poprawiamy równowagę ciała.
Zajęcia prowadzone są przez Trenera Bartosza Matusiaka.
Zajęcia odbywają się w każdy piątek o godzinie 19:00.

 

PROJEKT BIKINI: Zajęcia ogólnorozwojowe prowadzone w formie treningu obwodowego. Podczas tych zajęć, oprócz ćwiczeń siłowych ze sprzętem (m.in. hantle, gumy oporowe, stepy), do wzmacniania poszczególnych partii mięśniowych wykorzystamy również masę swojego ciała oraz wpleciemy w to ćwiczenia cardio, podkręcające metabolizm. Takie połączenie pozwoli nam zarówno na wymodelowanie sylwetki, wzmocnienie mięśni, a także polepszenie kondycji i sprawności ciała.

Zajęcia prowadzone są przez Trenerkę Natalię Zawalską.
Zajęcia odbywają się w każdą środę o godzinie: 19:00.

 

SIŁA W JODZE: Zajęcia przeznaczone są dla osób, które chciałby rozpocząć przygodę z jogą, ale dotychczas uważały, że joga to bardzo duża elastyczność i muzyka relaksacyjna. Zapraszamy na zajęcia, które pokażą ci, że joga może być dynamiczna i nie trzeba być bardzo rozciągniętym by ją praktykować. Podczas treningu, instruktorka pokaże ci jak poprawnie wykonywać asany i w komfortowy sposób przechodzić między nimi, by zachować płynność ćwiczeń. Na zajęciach wzmocnisz mięśnie posturalne, poprawisz swoją elastyczność, siłę i koordynację, a także zwiększysz swoją świadomość i skupienie. Zobaczysz, że joga, to przede wszystkim zdrowy styl życia oraz radość dla ciała i umysłu.
Zajęcia prowadzone są przez Trenerkę Monikę Raczyńską.
Zajęcia odbywają się w każdy czwartek o godzinie 18:00.