Team


MAŁGORZATA KOWALSKA

Gosia jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Gospodarka Przestrzenna. Z fitnessem związana od 2012 roku, kiedy to po raz pierwszy pojawiła się w klubie sportowym, żeby schudnąć i poprawić swoją kondycję. Zmobilizowana przez siostrę, podjęła się wyzwaniu i od czerwca 2015 roku na stałe prowadzi zajęcia grupowe, tj.: trening funkcjonalny, trening obwodowy, zajęcia wzmacniające, zajęcia taneczne, zajęcia interwałowe oraz tabatę. Lubi ćwiczenia wzmacniające i podnoszące wydolność organizmu. Jest drugą instruktorką Indoor Cycling w Zduńskiej Woli. Uważa, że nic tak nie dodaje jej sił, jak zadowolenie i uśmiech na twarzach uczestników zajęć.

KAMILA KUBIAK

Kamila, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Z zawodu nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor fitness, pilates oraz licencjonowany instruktor Zumba Fitness i instruktor odnowy biologicznej. Sport jest w jej życiu od zawsze. Od dziecka bardzo aktywnie spędzała czas wolny. Przygodę z fitnessem zaczęła na studiach, to tam zrodziła się pasja, zamiłowanie i sposób na życie. Na początku prowadziła zajęcia z aerobicu, step aerobicu, ABT, shape, ale to Zumba Fitness stała się jej „miłością”. Dlaczego? Bo każde z zajęć można stworzyć tak, aby były niepowtarzalne. A oznacza to, że przez 365 dni w roku nuda nie ma wstępu na jej zajęcia. Kamila jest osobą pogodną i pełną energii o czym – mamy nadzieję - sami się przekonacie!

KATARZYNA LEŚNIEWSKA

Trener personalny, fitness bikini i kulturystyki. Czynny sędzia zawodów sylwetkowych WPF i WBBF. Szkolenia sędziowskie zdobywała w Centrum Sportu w Warszawie. Pozostałe szkolenia: - Warsztaty szkoleniowe cross, kwalifikacje planowania i prowadzenia zajęć grupowych oraz indywidualnych, wprowadzanie metod treningowych i niwelowanie dysproporcji mięśni z zachowaniem wszystkich standardów bezpieczeństwa - Szkolenie dietetyczne z zakresu redukcji oraz budowania masy i właściwego doboru suplementacji - Wyższa Szkoła trenerska w Lublinie. - Międzynarodowy certyfikat trenera personalnego - Wyższa Szkoła trenerska w Lublinie. W FCS Kasia prowadzi zajęcia: PERFECT BODY, BRAZYLIJSKIE POŚLADKI oraz jest trenerem EMS.

BARTOSZ MATUSIAK

Bartek to człowiek, którego na co dzień spotkacie pracującego jako optyk a po godzinach, możecie mieć pewność, że oddaje się swojej największej pasji… jeździe rowerem. Na rowerze spiningowym regularnie jeździ od 6 lat. Od 2012 r. czynnie staruje w maratonach i ultramaratonach szosowych, jak i MTB odnosząc liczne sukcesy. Poza rowerem od 16 lat gra w tenisa ziemnego. W FCS Bartek prowadzi ROWERY, TRX.

ALEKSANDRA OLEJNICZAK

MONIKA RACZYŃSKA

Monika Raczyńska to doświadczona instruktorka Hatha Jogi, która pasję do jogi przekłada na profesjonalne i skuteczne treningi dla swoich uczniów. Jej wiedza i umiejętności pozwalają na prowadzenie zajęć na różnych poziomach zaawansowania, od początkujących po zaawansowanych. Podczas swoich zajęć Monika kładzie nacisk na poprawne wykonywanie asan, techniki relaksacyjne, oddechowe oraz praktykę medytacyjną, co pozwala uczniom na rozwijanie swojej siły, gibkości i równowagi, zarówno na poziomie ciała jak i umysłu. Monika jest także w stanie dostosować swoje zajęcia do potrzeb i możliwości swoich uczniów, co czyni ją wyjątkową instruktorką dla każdego, kto chce rozwijać swoją praktykę jogi. Jej zajęcia są pełne pozytywnej energii i pasji, a atmosfera, którą tworzy, sprawia, że każdy czuje się wyjątkowo i komfortowo. Monika nie rozstaje się z Jogą od 2019 roku, a swoje doświadczenie instruktorskie zdobywała pod okiem Prof. AWF dr hab. dr h.c. Janusza Szopy, Kierownika Katedry Zarządzania Sportem i Turystyką Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, i jest członkinią Akademickiego Związku Sportowego UJD w Częstochowie. Jej pasją jest praktykowanie i nauczanie jogi, w taki sposób, by przede wszystkim służyła ona poprawie zdrowia i przynosiła wiele radości.

MATEUSZ WITCZAK

NATALIA ZAWALSKA

Jestem uśmiechniętą, z nadmiarem energii i ogromem pasji instruktorką fitness, a na co dzień również lekarką weterynarii. Od małego byłam związana ze sportem, próbując swoich sił m.in. w tańcu, czy jeździe konnej. Grupowe zajęcia i energia z nich płynąca spodobały mi się jeszcze przed studiami - właśnie wtedy postawiłam sobie za cel zostać instruktorką. Zawsze stawiam na męczący i efektywny, ale też pełen radości trening. Marzę o tym, aby zarażać pozytywną energią osoby, które przychodzą do mnie na zajęcia oraz o tym, aby były zadowolone nie tylko z osiągniętych celów, ale również z samego procesu dążenia do wymarzonej sylwetki. W FCS Natalia prowadzi: trening obwodowy, powrót do formy + streching.

KLAUDIA ZIĘTALA

Mam na imię Klaudia . Jestem trenerem personalnym oraz instruktorem fitness. Sport daje mi odpowiedni power , który pozwala mi działać . Teraz wiem że warto walczyć o siebie do samego końca bo to co wydaje Nam się najbardziej nieprawdopodobne -moze się udać. Klaudia prowadzi w FCS zajęcia: tabata + płaski brzuch, fitness dance.


NATALIA JABŁOŃSKA

Absolwentka Wydziału Nauk o Wychowaniu w Łodzi. Obecnie studentka II stopnia Zarządzania. Otwarta, kreatywna, zawsze przyjaźnie nastawiona osoba, która nienawidzi się nudzić. Sama o sobie mówi, że jest rozstrzepaną optymistką, dla której nie ma rzeczy niemozliwych. Zawsze zaangażowana w swoją pracę w 100%. Potrafi znajdować niestandardowe rozwiązania w każdej sytuacji. W swojej pracy uwielbia przede wszystkim pracę z ludźmi i możliwość samorealizacji.

JUSTYNA KOWALCZYK

Manager FABRYKA Centrum Sportu. Dyplomowany Manager Sportu Polskiej Akademii Sportu w Warszawie. Szkoliła się m.in. u Arkadiusza Rudnickiego odpowiedzialnego za szkolenie managerów w sieci Calypso Fitness, Fitness Academy oraz Egurrola Fitness. Miłośniczka treningów siłowych. W swojej pracy uwielbia przede wszystkim kontakt z ludźmi. Praca managera jest dla Justyny pracą marzeń, gdyż może się w niej spełniać na wielu płaszczyznach, zarówno sportowej, jak i w dziedzinie zarządzania.

Michał Rębacz

MONIKA STEFANIAK

BARTEK URBANIAK

Absolwent Technikum na profilu informatycznym. W wolnych chwilach zajmuje się grafiką komputerową. Jego pasją zdrowy tryb życia oraz kulturystyka, dlatego systematycznie szkoli się tym zakresie. Jego celem na przyszłość jest zdobycie wiedzy pozwalającej pomagać innym w osiągnięciu planów sylwetkowych.


PATRYCJA FELCZEREK

Mam na imię Patrycja i jestem certyfikowanym trenerem personalnym. Z przyjemnością pokażę ci mój świat zwany sportem i kształtowaniem sylwetki. Poświęcam dużą część czasu na doskonalenie swojej wiedzy popartej szkoleniami. Niezależnie od tego, czy chcesz schudnąć, nabrać masy mięśniowej, czy zyskać lepsze zdrowie - pomogę Ci. ? Każdy plan układany jest indywidualnie do Twoich potrzeb i możliwości. ? Stały kontakt i wsparcie przez cały okres współpracy. ? Lepsze samopoczucie i poprawa zdrowia ? Większa pewność siebie ? Zbudowanie estetycznej sylwetki

FILIP KOSIŃSKI

Mam na imię Filip i jestem trenerem personalnym. Zapraszam Cię na wspólne treningi. Co oferuje? ? Indywidualizacja Do każdego mojego podopiecznego podchodzę w indywidualny sposób. Każdy z nas ma inne predyspozycje oraz styl życia, przez co potrzebujemy personalnego podejścia do treningu!! ? Profesjonalizm Zapewniam profesjonalne podejście do mojego podopiecznego zarówno na jednostce treningowej, jak i poza siłownią. ? Pomoc w osiągnięciu wymarzonego celu Dzięki naszej współpracy i zaangażowaniu będziemy mogli osiągnąć wyznaczone cele. ? Kontakt Jestem osobą, która uwielbia być w dobrej relacji z drugim człowiekiem. ?? 606 808 031

KATARZYNA LEŚNIEWSKA

Trener personalny, fitness bikini i kulturystyki. Czynny sędzia zawodów sylwetkowych WPF i WBBF. Szkolenia sędziowskie zdobywała w Centrum Sportu w Warszawie. Pozostałe szkolenia: - Warsztaty szkoleniowe cross, kwalifikacje planowania i prowadzenia zajęć grupowych oraz indywidualnych, wprowadzanie metod treningowych i niwelowanie dysproporcji mięśni z zachowaniem wszystkich standardów bezpieczeństwa - Szkolenie dietetyczne z zakresu redukcji oraz budowania masy i właściwego doboru suplementacji - Wyższa Szkoła trenerska w Lublinie. - Międzynarodowy certyfikat trenera personalnego - Wyższa Szkoła trenerska w Lublinie. W FCS Kasia prowadzi zajęcia: PERFECT BODY, BRAZYLIJSKIE POŚLADKI oraz jest trenerem EMS.

PAWEŁ PÓŁGRABIA

Paweł to osoba w pełni poświęcona swojej pasji, jaką jest trening siłowy. Ukończył Kurs Trenera Personalnego w Global Sport Academy oraz wiele innych szkoleń poświęconych treningowym zagadnieniom. Fascynuje go ciągłe kształcenie się, dlatego cały czas zdobywa nową wiedzę. Swoje metody treningowe opiera na literaturze naukowej i owocach pracy największych głów tego świata. Uwielbia pracę z ludźmi, co ma szansę realizować w roli trenera personalnego.