Aktualności

Warsztaty z Pawłem Kułagą!

23.01.202015 lutego (sobota) będziemy gościć w FCS wyjątkową osobę!
Zapraszamy Was gorąco na warsztaty pole dance z półfinalistą mistrzostw świata World Pole Sport Championship 2016 oraz uczestnikiem programu telewizyjnego Mam Talent - Pawłem Kułagą!!

Paweł jest doświadczonym tancerzem oraz trenerem. Pracuje jako instruktor pole dance i akrobatyki powietrznej. Współpracuje z Teatrem Jaracza, Teatrem Studyjnym oraz Teatrem Muzycznym w Łodzi. Trenuje akrobatykę na chustach cyrkowych oraz balansowanie na rękach. Jest licencjonowanym zawodnikiem federacji pole sport na zawodach międzynarodowych, zwycięzcą holenderskich zawodów Dutch Pole Sport Championship 2016 w kategorii mężczyzn oraz półfinalistą mistrzostw świata World Pole Sport Championship 2016. Jako performer miał okazję zaprezentować się w 8 oraz 10 edycji programu telewizyjnego Mam Talent. Pasjonat podróży, sztuki cyrkowej, teatru i wszelakich form ruchu.

Warsztaty są dla wszystkich tych, którzy trenują już pole dance ale także dla tych, którzy o pole dance dopiero myślą Nie wiesz czy to dla Ciebie? Czy masz wystarczająco siły? Przyjdź i przekonaj się sama jak szybko można zakochać się w tym stylu tańca:) Bo pole dance to nie tylko akrobatyka i gimnastyka ale także taniec, w którym łączysz nauczone przez siebie figury i spiny w przepiękne choreografie.

-Na warsztaty obowiązują zapisy
-Warsztaty odbędą się w dwóch grupach: na godz. 16:00 i 17:00.
-Udział w warsztatach jest DARMOWY! 


Wstecz