Team


TOMASZ BŁASZCZYK

W wieku dziecięcym zdiagnozowane lekkie ADHD, dlatego też od dziecka związany ze sportem. Piłka nożna, biegi przełajowe i przeszkodowe, sporty pożarnicze, siatkówka, karate Kyokushinkai, skoki na bungee, nurkowanie, wakeboard, kulturystyka, Cross Fit. To tylko mały procent aktywności które przynoszą mu radość. Kilkukrotny laureat nagród wojewódzkich zawodów pożarniczych oraz zawodów sprawności fizycznej, ratownictwa medycznego, uczestnik piekielnie wymagających ogólnopolskich biegów przeszkodowych Runmageddon, uczestnik zawodów crossfitowych Debiut Cross i Łódź Garage Games Z wykształcenia i zawodu nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół Specjalnych w Warcie, z pasji trener, instruktor sportów siłowych i Cross treningu. Poza godzinami pracy czynny sędzia piłki nożnej KS OZPN Sieradz

KAMILA KUBIAK

KATARZYNA LEŚNIEWSKA

Trener personalny, fitness bikini i kulturystyki. Czynny sędzia zawodów sylwetkowych WPF i WBBF. Szkolenia sędziowskie zdobywała w Centrum Sportu w Warszawie. Pozostałe szkolenia: - Warsztaty szkoleniowe cross, kwalifikacje planowania i prowadzenia zajęć grupowych oraz indywidualnych, wprowadzanie metod treningowych i niwelowanie dysproporcji mięśni z zachowaniem wszystkich standardów bezpieczeństwa - Szkolenie dietetyczne z zakresu redukcji oraz budowania masy i właściwego doboru suplementacji - Wyższa Szkoła trenerska w Lublinie. - Międzynarodowy certyfikat trenera personalnego - Wyższa Szkoła trenerska w Lublinie. W FCS Kasia prowadzi zajęcia: TBC, BRAZYLIJSKIE POŚLADKI.

GOSIA LISOWSKA

Gosia od 2011 r. jest licencjonowanym instruktorem fitness oraz nowoczesnych formy gimnastyki. Absolwentka wychowania fizycznego specjalizacja trener piłki siatkowej, studentka fizjoterapii.Szkolenia jakie odbyła: dietetyka w sporcie, TRX STC, TRX GSTC, Jumping Frog. Od lat związana jest ze sportem. W sezonie przygotowawczym współpracuje z następującymi klubami sportowymi: Warta Sieradz, SMS Łódź, Czarni Żagań. Największą pasją Gosi są sporty sylwetkowe. Gosia prowadzi w FCS zajęcia: SHAPE oraz ZGRABNĄ SYLWETKĘ

BARTOSZ MATUSIAK

Bartek to człowiek, którego na co dzień spotkacie pracującego jako optyk a po godzinach możecie mieć pewność, że oddaje się swojej największej pasji… jeździe rowerem. Na rowerze spiningowym regularnie jeździ od 6 lat. Od 2012 r. czynnie staruje w maratonach i ultramaratonach szosowych jak i MTB odnosząc liczne sukcesy. Poza rowerem od 16 lat gra w tenisa ziemnego. W FCS Bartek prowadzi ROWERY.

KAROLINA MIERZEJEWSKA

MARLENA ROSIAK

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego. Kontakt ze sportem miała od najmłodszych lat, a wszystko zaczęło się od tańca. Wieloletnie treningi przerodziły się w zamiłowanie do fitnessu i w 2013 roku zaowocowały ukończeniem kursu instruktora sportu o specjalności fitness. Od tego czasu regularnie się szkoli oraz uczestniczy w konwencjach fitness. Na zajęciach stara się motywować oraz zarażać innych zamiłowaniem do aktywności fizycznej. Duża uwagę przywiązuje do dbałości i poprawności wykonywanych ćwiczeń. Zaangażowanie i pozytywne nastawienie podczas treningu to podstawa! W FCS Marlena prowadzi zajęcia: PŁASKI BRZUCH, BRZUCH UDA POŚLADKI, STRECHING, POWRÓT DO FORMY, SEXY LINIA.

MACIEJ SZAMBORANT

Tancerz z wieloletnim doświadczeniem, posiada międzynarodową najwyższą klasę taneczną S w stylu standardowym, oraz najwyższą krajową A w stylu latynoamerykańskim. Wielokrotny zwycięzca turniejów rangi krajowej i międzynarodowej, finalista turniejów cyklu Grand Prix Polski, wielokrotny zwycięzca Mistrzostw i Pucharu okręgu łódzkiego. Dyplomowany instruktor tańca towarzyskiego, od lutego 2016 r. Elite Instruktor.

JAKUB SZAUER

Certyfikowany instruktor Girevoy Sport czyli sportowej odmiany kettlebell, Zdobywał doświadczenie pod okiem takich osób jak Artem Gnatusin, Ivan Denisov czy Nico Rithner. Mistrz Polski 2017 w dwuboju Girevoy Sport. W swoich treningach łączy elementy obu szkół kettlebell Hardstyle i Girevoy. Specjalista treningu funkcjonalnego i budowania siło-wytrzymałości. W treningu funkcjonalnym wplata elementy ruchu funkcjonalnego, które poznawał pod okiem założyciela Pawła Widuto. Pozwala to poprawić wady postawy ale również zmaksymalizować efektywność naszego ciała. W FCS Kuba prowadzi takie zajęcia jak; KETTLEBELLS, MOBILITY, ROZMIAR MNIEJ, TRENING W PODWIESZENIU, TRENING OWBODOWY.


JUSTYNA KOWALCZYK

Manager FABRYKA Centrum Sportu. Dyplomowany Manager Sportu Polskiej Akademii Sportu w Warszawie. Szkoliła się m.in. u Arkadiusza Rudnickiego odpowiedzialnego za szkolenie managerów w sieci Calypso Fitness, Fitness Academy oraz Egurrola Fitness. Miłośniczka treningów siłowych. W swojej pracy uwielbia przede wszystkim kontakt z ludźmi. Praca managera jest dla Justyny pracą marzeń gdyż może się w niej spełniać na wielu płaszczyznach, zarówno sportowej jak i w dziedzinie zarządzania.

MICHAŁ OLEJNIK

Absolwent Kolegium Nauczycielskiego w Zgierzu, kierunek: pedagogika z wychowaniem fizycznym i zdrowotnym. Swoją wiedzę poszerzał również w Akademii Humanistyczno -Ekonomicznej w Łodzi na kierunku Wychowanie fizyczne. Sport to jego pasja od dziecka. Jest miłośnikiem piłki siatkowej. Już w młodym wieku osiągał sukcesy w tej dziedzinie będąc zawodnikiem SKRY Bełchatów. Uprzejmy, komunikatywny, a przede wszystkim zawzięty. Wytrwale dążę do celu i stara się spełniać swoje marzenia

DOMINIK RESTERNY

MONIKA STEFANIAK

Absolwentka kosmetologii i promocji zdrowia. Otwarta, pogodna, komunikatywna i pełna energii osoba, której pasją jest zdrowy tryb życia. Życiowe motto: "Carpe diem". Od niedawna spełnia się także w roli mamy i to właśnie z najbliższymi spędza aktywnie każdą wolną chwilę: pływanie, spacery i jazda na rowerze. „Wiem że, praca z ludźmi w pełni mnie satysfakcjonuje. FCS niemożliwe staje się możliwe!!"


ARTUR LISOWSKI

Trener personalny, instruktor kulturystyki, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wroclawiu na kierunku wychowanie fizyczne. W przeszłości piłkarz ręczny, obecnie od ponad 5 lat pasjonat sportów siłowych, a w szczególności trójboju oraz kulturystyki sylwetkowej. Zainteresowania to motoryzacja (zwłaszcza motocykle), a także szeroko pojęty sport zarówno amatorski, jak i profesjonalny. Jego marzeniem jest start w zawodach sylwetkowych federacji IFBB.