POLE DANCE


ZAJĘCIA POLE DANCE

 

To trening siłowy, podczas którego angażowane są różne partie mięśniowe poprzez wykonywanie ćwiczeń gimnastycznych oraz ćwiczeń akrobatycznych przy użyciu drążka pionowego – rurki.
Uczestniczenie w zajęciach wzmacnia całe ciało i pięknie kształtuje sylwetkę.
Pole Dance to nie tylko trening siłowy, to także krok do własnej akceptacji i próba walki z własnymi kompleksami.

 

 

CZY MUSZĘ BYĆ PRZYGOTOWANA DO ZAJĘĆ FIZYCZNIE?

 

Odpowiedź oczywiście brzmi nie. Pamiętaj, że każdy z nas kiedyś zaczynał!
Na zajęciach rozwijana jest zarówno siła, jak i wytrzymałość ciała. Swoje postępy będziesz notować z każdym kolejnym treningiem.
Sama zobaczysz, że z tygodnia na tydzień Twoje postępy, jak i figury wyglądają coraz lepiej.
Przede wszystkim masz się dobrze bawić!

 


W NASZYM GRAFIKU ZNAJDZIESZ GRUPY ZAJĘĆ OBEJMUJĄCE RÓŻNE POZIOMY:

POLE DANCE KURS OD ZERA!

 

Przeznaczony jest dla osób, które nigdy wcześniej nie miały styczności z Pole Dance, grupa uczy się wszystkiego od podstaw. Podczas zajęć uczymy się szczególnie obrotów przy rurce, prostych pozycji statycznych, wchodzenia na rurę i „siedzenia na niej”. Zajęcia nakierowane są na wprowadzenie w „świat” Pole Dance, poprzez wzmocnienie ciała i przyzwyczajenie skóry do kontaktu z rurką. Kurs podstawowy trwa miesiąc i składa się z 8 zajęć pole oraz z 4 zajęć WZMACNIANIA POD POLE DANCE.

 

 

WZMACNIANIE POD POLE DANCE

 

Aby uzyskać szybkie i zauważalne postępy, stworzyliśmy zajęcia na których stawiamy na budowanie ogólnej sprawności fizycznej. Zajęcia są fantastycznym uzupełnieniem zajęć na rurce, gdyż poprzez dobranie odpowiednich ćwiczeń i akcesoriów wzmacniany ręce, plecy, nogi i brzuch.
Zajęcia te są częścią składową kursu pole dance od zera, ale zapraszamy również uczestniczki zajęć dla średniozaawansowanych oraz każdą chętną osobę, która chce wzmocnić swoje ciało.

 

 

POLE JUNIOR

 

Wiek grupy: 9-13.
Zajęcia łączą ze sobą wiele elementów akrobatyki, gimnastyki oraz tańca. Uczy precyzji i dokładności. Pole Dance jest stworzony dla dzieci, które uwielbiają nowe wyzwania i ruch. Dzięki tym zajęciom, najmłodsi wzmocnią ciało, nabiorą gibkości oraz sprawności. Będą pracować nad koordynacją, siłą, oraz rozciągnięciem, tak, aby technicznie wykonywać coraz bardziej skomplikowane i efektowne elementy.
Na zajęciach Wasze pociechy będą mogły wykorzystać swoje nieposkromione pokłady energii jak i dobrze się bawić.

 

 

POLE DANCE LEJDIS

 

Zajęcia dedykowane są kobietom w każdym wieku!
Jest to połączenie zajęć pole dance, elementów tanecznych, rozciągania i wzmacniania. Zadbasz o swoją sylwetkę, poczujesz się kobieco, a przy tym nabierzesz pewności siebie.
Na zajęciach stawiamy na przyjazną atmosferę, a pod koniec na ćwiczenia relaksujące, które mają oderwać Cię od codziennych problemów. Przeznacz ten czas tylko dla siebie!

 


POLE DANCE DLA ŚREDNIOZAAWANSOWANYCH

 

Jest to kontynuacja poziomu poprzedzającego. Zajęcia ukierunkowane są na naukę trudniejszych obrotów, invertów (figur odwróconych głową w dół) oraz figur wymagających większej siły i świadomości własnego ciała. Zajęcia charakteryzują się zwiększoną intensywnością rozciągania i ćwiczeń wzmacniających.

 

 

EXOTIC DANCE

 

Styl tego tańca odbiega od klasycznego pole dance, w którym wykorzystuje się głównie akrobatykę - tutaj głównie skupiamy się na floorwork'u i seksownej choreografii. Dlatego na zajęcia z Exotic może uczęszczać każda kobieta, która wcześniej nie miała do czynienia ze standardowym tańcem akrobatycznym na rurze. Tutaj liczy się wdzięk i subtelna choreografia.

 

 

JAK SIĘ UBRAĆ NA ZAJĘCIA?

 

Trening Pole Dance charakteryzuje się ciągłym kontaktem z drążkiem pionowym. Warto więc postawić na krótkie spodenki i koszulkę na ramiączkach/ top sportowy.
Dzięki temu Twoja goła skóra będzie miała dużo lepszą przyczepność i łatwiej będzie Ci wykonywać rurkowe figury i akrobacje. Chcemy, aby każdy na zajęciach czuł się komfortowo dlatego, jeśli lepiej czujesz się w legginsach lub dresach śmiało możesz je zabrać na rozgrzewkę.

 

Nasza rada: w dniu treningu powstrzymaj się od smarowania ciała, jak i rąk kremem/ balsamem/oliwką